Your store. Black Mores

AIR WICK Jemný satén a mesačná ľalia 19ml

AIR WICK Jemný satén a mesačná ľalia 19ml

  • Osviežujúca vôňa jemný satén a mesačná ľalia
  • Vydrží až 100 dní
  • Jednoduché použitie

 

Kód: DT3308
Dodacia lehota: Tovar skladom
2,90 €
Špecifikácia
skladom Na sklade
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Air Wick Magnolia a kvitnúca čerešňa náplň 19ml

Air Wick Magnolia a kvitnúca čerešňa náplň 19ml

Zachytáva sviežosť kvetu čerešní a magnólie v kombinácii s ostrými vodnými tónmi jablka jazmínu.
Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní * nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa potreby a dodajú elegantný vzhľad. 

3,10 €

Domestos White & Shine tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750 ml

Domestos  White-Shine tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750 ml

Domestos 24 H* Plus tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok. Zabíja všetky známe druhy baktérií. *Pri každodennom použití chráni vylepšené zloženie s patentovanou technológiou Hygiene Molecules celý deň vás aj vašu rodinu pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia spláchnutím. Vďaka vylepšenému zloženiu priľne k povrchu toaletnej misy a ostáva aj po spláchnutí.

1,80 €

AIR WICK Svieži vánok náplň 19ml

AIR WICK Svieži vánok náplň 19ml

Air Wick Prádlo vo vánku náhradná náplň prevonia váš domov príjemnou vôňou čerstvo opratého prádla v letnom vánku. Náhradná náplň sa používa do elektrického osviežovača vzuchu AIR WICK Electric komplet, ktorý sa dá do elektrickej zástrčky a postupne uvoľnuje vôňu do priestoru. Navyše vyzerá veľmi elegantne a nerušivo. Osviežovač vzduchu AIR WICK má nastaviteľnú intenzitu, vďaka čomu vám vôňa vydrží až 75 dní. Jeho ďalšou výhodou je, že pohlcuje pachy z bytu, domu či kancelárie a vy budete mať v interiéri vždy len krásnu sviežu vôňu. 

2,90 €