Your store. Black Mores
0,00 €
275,00 €
0 275

Telová kozmetika

:

ADIDAS 3IN1 ACTIVE START sprchový gél 400ml

ADIDAS 3IN1 ACTIVE START sprchový gél 400ml

Rad 3in1 Active Start od Adidas je určený nielen športovcom, ale všetkým, čo vyžadujú celodennú ochranu proti poteniu a zápachu.

 

2,90 €

ADIDAS ADIPOWER sprchovacý gél 400ml

ADIDAS ADIPOWER sprchovacý gél 400ml

Dynamická, športová, moderná. Taký je imidž značky Adidas a v súlade s ňou je aj ponuka vôní pre ženy i mužov. Dámske parfumy Adidas ocenia (nielen) športovo založené ženy, ktoré si vyberú vôňu pre aktívne, romantické i všedné chvíle. Pánske vône Adidas sú nabité sviežosťou, energiou a nadšením. Ocení ich každý aktívny a moderný muž.

 

2,90 €

ADIDAS ADIPURE sprchový gél 400ml

ADIDAS ADIPURE sprchový gél 400ml

Sprchovací gél Adidas Adipure pre sviežu a hydratovanú pokožku.Sprchovací gél Adipure je šetrný k pokožke. Neobsahuje mydlo ani farbivá. Pokožke dodáva potrebnú hydratáciu a starostlivosť. Nedráždi pokožku a zanecháva ju sviežu a príjemne prevoňanú. Doprajte svojej pokožke príval novej energie so sprchovacím gélom Adidas Adipure.

 

2,90 €

Adidas Body Hair Face 3v1 Sport Energy Sprchový gel na telo, vlasy 400 ml

Adidas Body Hair Face 3v1 Sport Energy Sprchový gél na telo, vlasy 400 ml

Zjednodušte a spríjemnite si rutinné sprchovanie Adidas upraviťi gelmi 3v1 - Telo, vlasy, tvár! Uľahčite si život novou radou multifunkčnými umývadlami od Adidas 3v1. Adidas 3v1 používa bezpečné inovatívne zloženie, ktoré:

 • hydratuje Vaše telo, čiže je ideálnym gélom,
 • je šetrný k vašej pleti, nedráždi ju a tým pádom je vhodný aj na čistenie pleti,
 • a dotretice rešpektuje potreby Vašich vlasov, zanecháva ich svieže a čisté, takže ponúka funkciu aj šampónu na vlasy.

 

2,90 €

Adidas Champions League deodorant 150ml

 • 24H ochrana proti potencii
 • Osviežujúca mužná vôňa
 • 0% alkoholu, nedráždi pokožku
 • Zachováva prirodzené pH vašej pokožky
 • Dermatologicky testované
2,50 €

Adidas Champions League sprchový gél 400ml

Adidas Champions League sprchový gél 400ml

Adidas UEFA Champions League sprchový gél odráža nadšenie, vytrvalosť a silu. Je určený pre moderného, športovo založeného muža.

 

2,90 €

ADIDAS DARE EDITION sprchový gél 400ML

ADIDAS DARE EDITION sprchový gél 400ML

Sprchovací gél a šampón 2 v 1 Adidas UEFA Champions League rýchlo a účinne umýva tak pokožku celého tela, ako aj vlasy.

Vlastnosti:

 • variant prípravku 2 v 1 je praktický aj na cesty
 • poskytuje starostlivosť vlasom aj pokožke
 • dodáva pocit sviežosti

 

2,90 €

ADIDAS sport hydra sprchový gél 400ml

ADIDAS sport hydra sprchový gél 400ml

ADIDAS Hydra Sprort Moisturise comlex sprchový gél 400ml Pánsky sprchový gél Adidas Ice dive 3v1 so sviežou vôňou je určený predovšetkým pre mužov, ktorí aktívne športujú a užívajú si život naplno. Chladivá vôňa poskytuje pocit sviežosti po každom sprchovaní. Sprchový gél hydratuje pokožku pri každom sprchovaní. Sprchový gél je vhodný pre telo, vlasy a tvár. Je určený pre každý typ pokožky. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak podráždenie oči pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Objem balenia: 400ml

2,90 €

ADIDAS TEAM FORCE sprchovacý gél 400ml

ADIDAS TEAM FORCE sprchovacý gél 400ml

Pánsky sprchový gél Adidas Team Force predstavuje zjednodušenie rannej rutiny. Je vhodný na tvár, telo aj vlasy. Obsahuje ľahké zloženie, ktoré zanecháva pokožku jemnú, hydratovanú a sviežu. Je chránená pred vysušovaním. Sprchový gél je určený pre mužov, ktorí chcú oživiť myseľ aj telo. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak podráždenie oči pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Objem balenia 400ml.

 

2,90 €

ADIDAS VICTORY EDITION sprchový gél 400ML

ADIDAS VICTORY EDITION sprchový gél 400ML

Pánsky parfum Adidas UEFA Champions League odráža nadšenie, vytrvalosť a silu. Je určený pre moderného, športovo založeného muža. Vôňa UEFA Champions League prepája svieže tóny citrónu, ktoré sa prelínajú s jemným jazmínom a fialkou. Srdcom prestupuje nádych šťavnatého jablka a kašmíru. To všetko je obohatené o sladkú vanilku, pačuli a mach. Doprajte si túto jedinečnú kompozíciu vône Adidas UEFA Champions League a nechajte sa unášať na vlne sviežosti. Získajte energiu do nového dňa a ďalších športových výkonov.

 

2,90 €

Adidas Victory League deodorant 150m

 • 48H ochrana proti potencii
 • Korenistá vôňa
 • 0% alkoholu
 • Zachováva prirodzené pH vašej pokožky
 • Dermatologicky testované

 

2,50 €

ADIDAS VICTORY LEAGUE sprchový gél 400ml

ADIDAS VICTORY LEAGUE sprchový gél 400ml

Adidas Victory League je noblesná, elegantná vôňa pre spoľahlivého muža, ktorý verí v individuálny výkon a zároveň vie, že tímové úsilie vedie k víťazstvu. Táto svieža a zmyselne orientálna drevitá vôňa Adidas Victory League je úplne súčasná a osobitá. Jedinečný spôsob, ako vyjadriť svoju individualitu. V Adidas Victory League je sviežosť aromatických vrchných nôt bergamotu, bazalky a čerstvo pokosenej trávy a pramení do hrejivého, korenisto-ovocného srdca levandule a hrušky. Jedinečný charakter vône podtrhujú zmyselné mužné dotyky cédrového dreva, vanilky a pižma.

 

2,90 €