Your store. Black Mores
1,00 €
13,00 €
1 13

Čistiace prostriedky

:

AJAX Baking Soda & Lemon Boost čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Baking Soda & Lemon Boost čistiaci prostriedok na podlahy 1

Dajte zbohom ťažko odstrániteľným škvrnám. Ajax Boost Baking Soda & Lemon čistič povrchov pre celú domácnosť si hravo poradí s každým povrchom. Zároveň je šetrný k citlivým materiálom ako mramor či keramika. V neriedenej forme hravo odstránite aj nepoddajné škvrny. Vyčistite a prevoňajte svoju domácnosť vôňou čistoty s Ajax Boost čističom povrchov sóda a citrón.

 

1,80 €

AJAX Charcoal Lime čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Charcoal Lime čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Čistiaci prostriedok na podlahy Boost Charcoal + Lime je určený na všetky povrchy v domácnosti. Dokonale čistí a odstraňuje nečistoty. Obsahuje čierne uhlie, ktoré pomáha rozpustiť nepoddajné škvrny a vysporiada sa aj s tou najväčšou špinou.

1,80 €

AJAX Coconut čistiaci prostriedok na podlahy 1l

 AJAX Coconut čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Ajax univerzálny čistiaci prostriedok s esenciálnymi olejmi pre žiarivo čisté povrchy a príjemne svieží domov až na 24 h po uprataní.
Príjemná vôňa gardénie a kokosu. Na podlahy v celej domácnosti, plochy v kuchyni, kúpeľni a pod. Šetrný k prírode. Obsahuje viac ako 95% biologicky rozložiteľných zložiek.
1,80 €

AJAX Jasmín čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Jasmín čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Čistiaci prostriedok na podlahy s vôňou jazmínu s éterickými olejmi. Odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny. Zanecháva prirodzený lesk a ochrannú vrstvu, ktorá sťažuje usadzovanie nečistôt na povrchoch.

1,80 €

AJAX Konvalinka čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Konvalinka čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Univerzálny čistiaci prostriedok pre domácnosť - čisti do hĺbky a zanecháva povrchy čisté aj bez oplachovania. Neutrálne pH rešpektuje citlivé povrchy (mramor, keramika...). Navyše sa so vzduchom aktivuje a uvoľňuje svoju kvetinovú vôňu nepretržite po dobu viac ako 24 hodín.

1,80 €

AJAX Lagoon Flowers čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Lagoon Flowers čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Ajax Floral Fiesta Lagoon Blue univerzálny čistič na všetky povrchy vrátane tých najcitlivejších ako sú mramor a keramika. Nezanecháva po sebe stopy, má neutrálne pH. Čistené povrchy zanecháva oslnivo leské a dôkladne čisté. Ajax Floral Fiesta nie je potrebné už oplachovať. Jeho príjemná kvetinová vôňa prevonia miestnosť až na 24 hodín.  

1,80 €

AJAX Lilac Breeze čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Lilac Breeze čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Objavte rozdiel Ajaxu Lilac Breeze svieža vôňa čistoty dokonca aj nasledujúci deň! Viac sviežosti, pre dlhší čas: Ajax Lilac Breeze s jeho unikátnou sviežosťou, aktivujúcou sa vzduchom, uvoľňuje svoju kvetinovú vôňu nepretržite po dobu viac ako 24 hodín-ako kvetina.

1,80 €

AJAX Red Flowers čistič na podlahy 1l

AJAX Red Flowers  čistič na podlahy 1l

Ajax 1 l Red Flowers je univerzálny čistiaci prostriedok s unikátnou vôňou aktivovanou vzduchom, obohatenou o prírodné extrakty z kvetín a esenciálne oleje.

1,80 €

AJAX Vinegar & Levander čistiaci prostriedok na podlahy 1l

 AJAX Vinegar & Levander čistiaci prostriedok na podlahy 1l

  • čistiaci prostriedok pre domácnosť Ajax Boost Vinegar & Lavender
  • s vôňou octu a levandule
  • možné použiť riedený alebo neriedený
  • dôkladne čistí povrchy, zanecháva ich lesklé
  • vhodný na citlivé povrchy ako mramor, keramika
1,80 €

Almusso bello Toaletný papier 8ks-3 vrstvový

Almusso bello Toaletný papier 8ks-3 vrstvový

Almusso Bello je vyrobený zo 100% čistej celulózy. Ide o unikátny, biely toaletný papier s pleťovou vodou, ktorý dodáva sieti dokonalú jemnosť. Štruktúra 3 pevných vrstiev s kvalitnými vyrazenými vzormi je krása, štýl a najvyššia kvalita

 

2,80 €

Almusso Ecco Pacco 16ks-3 vrstvový 26m

Almusso Ecco Pacco 16ks-3 vrstvový 26m

Toaletný papier Almusso EccoPacco je Ekonomické a ekologické balenie dokonale prepracovaného trojvrstvového toaletného papiera, ktorý spája výnimočné pohodlie a dvojnásobnú úsporu v jednom balení. Ekonomický a ekologický toaletný papier ALMUSSO EccoPacco môžete používať, pretože sa tak staráte o životné prostredie.

6,60 €

Almusso Family toaletný papier 12ks-3 vrstvový

Almusso Family toaletný papier 12ks-3 vrstvový

3-vrstvový toaletný papier vyrobený z čistej celulózy.

Biela stuha so svetloružovým prešívaným razením a srdiečkami jemne zvýrazňuje kvalitu produktu. Stuha je pevná a hrubá a zároveň veľmi príjemná na dotyk.

Vynikajúci ekonomický balík pre celú rodinu.

4,10 €

Almusso XXL Kuchynská utierka 2-vrstová 400 útržkov

Almusso XXL Kuchynská utierka 2-vrstová 400 útržkov

Utierka XXL je vďaka svojej modernej výrobe vhodná na všestranné využitie. Je silná a tuhá ideálna pre domáce práce, umývanie okien, nábytku a na veľmi špinavé miesta. Nezávadna pri kontakte s potravinami

Materiál: 100%
celulóza Počet vrstiev: 2
Priemer role: 200 mm
Výška role: 225 mm
Dĺžka útržky: 200 mm
Počet útržkov: 400 ks
Gramáž papiera: 2 x 21 gsm
Počet ks v bal.: 1 ks
Kartónové balenie: 6 ks

 

3,20 €

Alobal 10m

 

1,00 €

Alobal 30m

 

2,85 €

Bref Floral wc gél 700ml

Bref Floral wc gél 700ml

Bref WC gél účinne odstraňuje škvrny, vodný kameň a pomáha udržiavať hygienickú čistotu a sviežosť. Praktický dávkovač dosiahne aj pod okraj misy a odstráni škvrny a vodný kameň. Objem 700 ml. Vôňa kvetov.
Zloženie:
<5% neiónové tenzidy, parfum (Amyl Cinnamal)
POZOR

 

1,90 €

Bref Fresh Mist wc gél 700ml

Bref Fresh Mist wc gél 700ml

Bref WC gél účinne odstraňuje škvrny, vodný kameň a pomáha udržiavať hygienickú čistotu a sviežosť. Praktický dávkovač dosiahne aj pod okraj misy a odstráni škvrny a vodný kameň. Objem 700 ml. Vôňa fresh.

 

1,90 €

Bref Lemon Power wc gél 700ml

Bref Lemon Power wc gél 700m

Bref Hygienically Clean&Shine Toilet Gel účinne odstraňuje škvrny, vodný kameň a pomáha udržovať hygienickú čistotu a sviežosť. Bref WC gelový čistič vďaka silnému zloženiu účinnému proti vodnému kameňu zaisťuje hygienickú čistotu a lesk vašej toalety. WC čistič po aplikácií dodá vašej toalete taktiež aj príjemnú vôňu. Automaticky sa aktivuje pri kontakte s povrchom, hygienicky čistí, bielí a príjemne voní esenciálnymi olejmi. Použitie: Naneste čistič priamo na okraj toaletnej misy. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom spláchnite. V prípade silných usadenín použite toaletnú kefu. Nemiešajte s čistiacimi prostriedkami obsahujúce chlór.

1,90 €

Calgon 2v1 zmäkčovač vody v prášku 500 g

Calgon 2v1 zmäkčovač vody v prášku 500 g

Rýchlo sa rozpúšťajúci prostriedok Calgon chráni všetky dôležité časti vašej práčky a chráni prádlo pred usadzovaním vodného kameňa. Pôsobí ihneď od začiatku prania. Účinné zloženie neutralizuje vodný kameň počas niekoľkých sekúnd v priebehu prania, dokonca aj pri praní v studenej vode. Prací prostriedok používajte pri každom praní. Odporúčané dávkovanie podľa tvrdosti vody: 2 polievkové lyžice (21g) pre stredne tvrdú vodu, 4 polievkové lyžice (43g) pre tvrdú vodu, 6 polievkových lyžíc (64g) pre veľmi tvrdú vodu. Calgon používajte priamo do priehradky na prací prášok. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak podráždenie oči pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri vdýchnutí prachu odveďte postihnutého na čerstvý vzduch. Pri kontakte s pokožkou umyte ruky dostatočným množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsah balenia 500g.

2,59 €

Calgon Power 3v1 gél na zmäkčovač vody 750ml

 

Calgon Power 3v1 gél na zmäkčovač vody 750ml

Calgon gél 750 ml je jasnou voľbou pre vašu práčku. Calgon vďaka svojmu zloženiu poskytuje kompletnú ochranu práčky. Chráni vyhrievacie teleso pred prehriatím a poškodením, bubon proti uzadzovaniu vodného kameňa a gumové hadice pred zpuchrením. Stačí pridať k praciemu prášku.

4,50 €

Calgonit Finish Powerball Classic 100 tablet

Tablet Calgonit Finish Powerball Classic 100

 

Calgonit Finish Powerball Classic tablety do umývačky riadu 100 kusov. Gulička Powerball predmočí a zjemní nečistoty a silný detergent odstráni všetky zvyšky jedla.Návod na použitie.Tabletu umiestnite do dávkovača na vnútornej strane dvierok vašej umývačky. V prípade, že sa tablet do umývačiek nezmestí, obráťte sa na výrobcu umývačiek alebo použite príručku.

13,50 €

Calgonit Finish soľ 1,5 kg

Calgonit Finish soľ 1,5 kg

Soľ do umývačky riadu Finish 5 x power - 1,5 kg.Finish soľ je z 99,9% číra a špeciálne granulovaná pre použitie v umývačkách riadu.Jej čistota zaistí, že ochranný systém umývačky proti usadzovaniu vodného kameňa bude účinne fungovať a umývačku riadu aktívne chrániť. Zároveň pomáha chrániť proti škvrnám a vodným kvapkám usadzujúcim sa na riade a skle.

2,20 €