Your store. Black Mores

AJAX Red Flowers čistič na podlahy 1l

AJAX Red Flowers  čistič na podlahy 1l

Ajax 1 l Red Flowers je univerzálny čistiaci prostriedok s unikátnou vôňou aktivovanou vzduchom, obohatenou o prírodné extrakty z kvetín a esenciálne oleje.

Kód: DT2948
Dodacia lehota: Tovar skladom
1,45 €
Špecifikácia
skladom Na sklade
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

Nivea Men Sensitive sprchový gél 500ml

Nivea Men Sensitive sprchový gél 500ml

Okamžitý pocit úľavy a príval novej dlhotrvajúcej energie sľubuje po každej sprche sprchový gél Nivea Sensitive For Men. Nebojte sa použiť ho na tvár, telo a vlasy, bol na to stvorený! Jemne sa stará o citlivú pokožku a zanecháva ju zdravú, pokojnú a bez začervenaných miest.

 

3,30 €

AJAX Jasmín čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Jasmín čistiaci prostriedok na podlahy 1l

Čistiaci prostriedok na podlahy s vôňou jazmínu s éterickými olejmi. Odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny. Zanecháva prirodzený lesk a ochrannú vrstvu, ktorá sťažuje usadzovanie nečistôt na povrchoch.

1,45 €

AJAX Baking Soda & Lemon Boost čistiaci prostriedok na podlahy 1l

AJAX Baking Soda & Lemon Boost čistiaci prostriedok na podlahy 1

Dajte zbohom ťažko odstrániteľným škvrnám. Ajax Boost Baking Soda & Lemon čistič povrchov pre celú domácnosť si hravo poradí s každým povrchom. Zároveň je šetrný k citlivým materiálom ako mramor či keramika. V neriedenej forme hravo odstránite aj nepoddajné škvrny. Vyčistite a prevoňajte svoju domácnosť vôňou čistoty s Ajax Boost čističom povrchov sóda a citrón.

 

1,45 €