Your store. Black Mores
1,00 €
5,00 €
1 5

Osviežovače vzduchu

:

Air wick Rajská záhrada náplň 19ml

Air wick Rajská záhrada náplň 19ml

Doprajte si trochu raja spojeného s vôňou čerstvého kokosu, sladkých kvetov mandlí a tónom vône čerešní, ktoré vás budú sprevádzať až po celých 60 dní. Stačí len vložiť do strojčeka Airwick a užívať si.

2,90 €

Air Wick smooth satin & moon lily elektrický strojček+19ml

Air Wick smooth satin & moon lily elektrický strojček+19ml

Elektrický osviežovač vzduchu Airwick Electric komplet Jemný satén a mesačné ľalie 19 ml prevonia váš dom príjemnou vôňou. Jednoduché použitie, kedy osviežovač vložíte do zásuvky a potom už si len užívate prevoňaný dom. Vďaka modernej technológii vydrží až 75 dní a prevonia menšie i väčšie miestnosti. Užite si príjemnú pohodu domova.

 

3,40 €

AIR WICK Svieži vánok náplň 19ml

AIR WICK Svieži vánok náplň 19ml

Air Wick Prádlo vo vánku náhradná náplň prevonia váš domov príjemnou vôňou čerstvo opratého prádla v letnom vánku. Náhradná náplň sa používa do elektrického osviežovača vzuchu AIR WICK Electric komplet, ktorý sa dá do elektrickej zástrčky a postupne uvoľnuje vôňu do priestoru. Navyše vyzerá veľmi elegantne a nerušivo. Osviežovač vzduchu AIR WICK má nastaviteľnú intenzitu, vďaka čomu vám vôňa vydrží až 75 dní. Jeho ďalšou výhodou je, že pohlcuje pachy z bytu, domu či kancelárie a vy budete mať v interiéri vždy len krásnu sviežu vôňu. 

2,90 €

AIR WICK white flowers elektrický strojček+19ml

AIR WICK white flowers elektrický strojček+19ml

Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní * nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa potreby a dodajú elegantný vzhľad. *Pri používaní 8 hodín denne na minimálnom nastavení.Zachytáva sviežosť kvetu čerešní a magnólie v kombinácii s ostrými vodnými tónmi jablka jazmínu.
Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní * nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa potreby a dodajú elegantný vzhľad.

3,40 €