Your store. Black Mores

Savo WC Turbo prípravok na vodní kamen 750 ml

 

Kód: DT3469
Dodacia lehota: Tovar skladom
1,80 €
Špecifikácia
skladom Na sklade
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, tiež zakúpili

DOMESTOS Extended Power Pink Fresh čistiaci prostriedok 750 ml

DOMESTOS Extended Power Pink Fresh čistiaci prostriedok 750 ml

Domestos 24 H* Plus tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok. Zabíja všetky známe druhy baktérií. *Pri každodennom použití chráni vylepšené zloženie s patentovanou technológiou Hygiene Molecules celý deň vás aj vašu rodinu pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia spláchnutím. Vďaka vylepšenému zloženiu priľne k povrchu toaletnej misy a ostáva aj po spláchnutí.

 

1,80 €

DOMESTOS Extented Power Levander čistiaci prostriedok 750 ml

DOMESTOS Extented Power Levander čistiaci prostriedok 750 ml

Zatočte s baktériami a plesňami vďaka čistiacemu prostriedku Domestos Extended. Tento tekutý čistiaci prípravok zbaví vašu domácnosť silne znečistených miest, ktoré dokonale vydezinfikuje. Prípravok zabíja 99,9 % baktérií a vírusov. Univerzálny Domestos môžete použiť v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak aj riedenom s vodou. Riedený Domestos si poradí so špinou na obkladačkách, umývadlách,pracovných plochách alebo pri bielení bielizne. Ako neriedený je ideálny na dezinfekciu toalety, odtoku vane alebo kuchynského drezu. Zároveň ide o zástupcu novej generácie prostriedkov s aktívnymi molekulami, ktoré zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa a odstraňuje nežiaduce škvrny. Dokáže aj pod vodnou hladinou priľnúť k povrchu a robiť svoju prácu na 100 %. Domestos Extended zbaví váš domov bacilov na dlhú dobu a zanechá posebe sviežu vôňu levandule.

 

1,80 €

Domestos White & Shine tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750 ml

Domestos  White-Shine tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok 750 ml

Domestos 24 H* Plus tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok. Zabíja všetky známe druhy baktérií. *Pri každodennom použití chráni vylepšené zloženie s patentovanou technológiou Hygiene Molecules celý deň vás aj vašu rodinu pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia spláchnutím. Vďaka vylepšenému zloženiu priľne k povrchu toaletnej misy a ostáva aj po spláchnutí.

1,80 €